הדפס עמוד זה
שלישי, 30 ספטמבר 2014 08:09

אהבה ומין רק לפי אישור מגבוה, בטופס ב-3 עותקים

השאיפה להסדרת חיי היום יום באמצעות חוקים ותקנות כדי "שיהיה סדר" מגיעה לאבסורד. חוק חדש במדינת קליפורניה נכנס לנו (בינתיים "להם") גם למיטה...

ה"ליברלים" (אנשי השמאל בארה"ב) חושבים, כמו אחיהם בכל העולם, שהכול בחיים צריך להיות מוסדר, נשלט ומכוון על ידי החוק. כבר אי אפשר (ולא צריך) לעשות שום דבר מבלי לקבל רישיון או היתר מוקדם מהרשויות. כמה שיותר חוקים – יותר טוב.

השטות האחרונה היא  החוק החדש שהתקבל בקליפורניה:
 

Under the California law, signed by Gov. Jerry Brown on Sunday night, colleges must require “affirmative, conscious and voluntary agreement to engage in sexual activity,”
 
החוק נחקק נוכח הטענות שיש יותר מדי פעילות מינית באוניברסיטאות (הממשלתיות) בקליפורניה (וכל ארה"ב), והרבה טענות שזה לא תמיד היה "בהסכמה". החוקים הרגילים נגד מקרי אונס כבר לא מספיקים, לדעתם.
 
מעכשיו דורש החוק ששלטונות האוניברסיטה יוודאו שיש הסכמה מפורשת ומודעת של הצדדים לכל פעילות כזו. איך עושים זאת? לא ברור. אבל אל דאגה, הם ימצאו דרך. מעכשיו כל בחור ובחורה יצטרכו להביא את בן זוגם אל משרדי הדקאן, ולהחתימם על טופס, בשלושה עותקים, מאושר על ידי פקידי האוניברסיטה, על הסכמה מלאה, מפוקחת ומודעת. רק אחרי זה מותר להתחיל עם בחורה.


1496

מעכשיו, כאשר אתה רואה בחורה מושכת במועדון באוניברסיטה, משפט הפתיחה (pick up line) הוא "את מוכנה לבוא למשרד הדיקן לחתום על טופס?"
 
יעקב
 
תוספת: יש גם הצעה, שכדי להסיר ספקות, הדיקן יפרסם באתר מיוחד את שמות כל הזוגות שחתמו על טפסים.

עודכן לאחרונה ב שבת, 28 מאי 2016 07:19

פריטים קשורים